مصاحبه با مدیر موسسه معارف اهل بیت علیهم السلام درمورد مسابقه کتابخوانی شاخص مکتب شهید سلیمانی

فرهنگی تبلیغی

به گزارش واحد روابط عمومی موسسه معارف امامت اهل بیت علیهم السلام یزد ؛ حجت الاسلام والمسلمین سید محمد حسینی در مصاحبه با این واحد بیان کرد: طرح احیاگران موسسه در قالب مسابقات در جهت پاسداشت مقام والای سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی اقدام به برگزاری مسابقه کتاب خوانی، کتاب شاخص های مکتب آن شهید والا نموده است.

مدیر موسسه معارف اهل بیت علیهم السلام یزد بیان کرد : نویسنده این کتاب یعنی حجت الاسلام والمسلمین علی شیرازی از شخصیت هایی هستند که خود همراه وهمگام و هم رزم با آن شهید بزرگوار بودند و کاملا واقف به خصائص و ویژگی های سردار دلها هستند.

رئیس ستاد برگزاری مسابقه شاخصه های مکتب حاج قاسم با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که فرمودند: یاد این شهید بزرگوار و ویژگی های مکتب حاج قاسم را نشر دهید ؛ تبیین کرد: هدف اصلی لبیک به فرمایش رهبر فرزانه انقلاب بود.

حجت الاسلام حسینی بیان کرد:هدف های دیگری نیز وجود داشت که میتوان به حفظ و نشر شاخصه های مکتب این سپهبد سرافراز، حفاظت از فراموشی یا تحریف این خصیصه ها و در نهایت ادای دین به آن بزرگوار اشاره کرد.

این کارشناسی مذهبی خاطر نشان کرد با توجه به وسعت برگزاری این مسابقه درسطح بین الملل این کتاب به زبان های : انگلیسی ،عربی ، اردو به چاپ رسیده وآماده استفاده برای همگان میباشد که علاقه مندان میتوانند جهت تهیه فایل الکترونی کتاب میتوانند به سایت www.n313.ir مراجعه و برای تهیه نسخه اصلی با ناشر محترم تماس حاصل نمایند

مدیر موسسه امامت یزد با تبیین مردمی بودن این طرح گفت: به حمدالله ارگان های مختلفی از جمله مدیریت حوزه برادران ، مدیریت حوزه خواهران ، وزارت ارشاد ،جامعه المصطفی العالمیه، سپاه پاسداران ، اداره اوقاف ،بسیج طلاب، هیئات مذهبی و بسیاری از مردم متدین اقدام به مشارکت در برگزاری این مسابقه کتابخوانی سلیمانی نمودند که مایه خرسندی و قدردانی همگان است

رئیس ستاد برگزاری مسابقه شاخصه های مکتب حاج قاسم بیان کرد: آغاز این طرح ازاول بهمن ماه و به مناسبت ایام پیروزی انقلاب اسلامی بود که تا ۱۹ فروردین ماه امکان ثبت نام برای اقشار مختلف وجود دارد.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به زمان برگزاری آزمون مسابقه بیان کرد: ۲۰ فروردین ماه سال آینده مسابقه در سطح بین الملل برگزار میگردد و ۲۷ فروردین با حضور اقشار مختلف قرعه کشی به صورت پخش زنده و مستقیم برگزار خواهد شد.

مدیر موسسه امامت درپایان با اشاره به جوایز این مسابقه گفت : برای برندگان این مسابقه هم جوایز مادی در نظر گرفته شده که میتوان به ۳سکه تمام بهار آزادی ، ۵ نیم سکه ، ۱۰ ربع سکه اشاره کرد

حجت الاسلام سید محمد حسینی همچنین بیان کرد جوایز معنوی این مسابقه عبارتند از ۵سفر سوریه ،۵ سفر کربلا ، و۱۱۰ سفر مشهد مقدس که به قید قرعه به ممتازین اهدا میشود.
/انتهای خبر

, ,

پست های مرتبط

فهرست