دیدار مدیر موسسه معارف اهل بیت علیهم السلام با مدیر حوزه های علمیه خواهران جهت دوره تربیت مربی حفظ موضوع آیات اعتقادی قرآن کریم

فرهنگی تبلیغی

به گزارش واحد روابط عمومی موسسه معارف امامت اهل بیت علیهم السلام یزد ؛ حجت الاسلام والمسلمین حسینی، مدیر موسسه معارف امامت اهل بیت علیهم السلام یزد در جلسه ای با با مدیر حوزه علمیه خواهران استان ضمن ارائه گزارش کامل از طرح تربیت مربی حفظ و مفاهیم آیات اعتقادی، بیان کرد: این طرح برای اولین بار در کشور برگزار می شود و از اساتید مطرح کشوری همچون آیات و حجج اسلام نجم الدین طبسی، محمد تقی سبحانی، رضا برنجکار و… استفاده خواهد شد.

مدیر موسسه معارف امامت اهل بیت علیهم السلام یزد در ادامه به راهکار های موسسه برای جذب و ایجاد انگیزه در میان طلاب پرداخت و گفت: امیدواریم با کمک حوزه علمیه خواهران و برادران استان و سایر ارگان های مربوطه این طرح با استقبال خوبی برگزار گردد.

حجت الاسلام والمسلمین کارگر نیز ضمن خوش آمد گویی خاطرنشان کرد: مدیریت حوزه علمیه خواهران یزد با جدیت این طرح را پیگیری کرده و با تمام امکانات از این طرح جامع و کاربردی حمایت خواهد کرد.

رئیس مرکز مدیریت خواهران یزد بیان کرد: جای امیدواری و خرسندی است که بتوان با این دوره اعتقادات طلاب مستحکم تر گردد و در راه حفاظت از دین مبین قدم هایی برداشته شود

/انتهای خبر

,

پست های مرتبط

فهرست